Berlin Masajlı-Çift Motorlu -Hasta -Baba TV Koltuğu

Berlin Masajlı-Çift Motorlu -Hasta -Baba TV Koltuğu

5.670,00TL Vergiler Hariç: 5.250,00TL

Emo Hasta-Baba Manuel Sinema Koltuğu

Emo Hasta-Baba Manuel Sinema Koltuğu

2.300,00TL Vergiler Hariç: 2.129,63TL

Lisa Hasta-Manuel Baba Sinema Koltuğu

Lisa Hasta-Manuel Baba Sinema Koltuğu

2.900,00TL Vergiler Hariç: 2.685,19TL

Lotus Motorlu-Hasta-Baba TV Koltuğu

Lotus Motorlu-Hasta-Baba TV Koltuğu

3.780,00TL Vergiler Hariç: 3.500,00TL

Oxford Çift Motorlu -Hasta -Baba TV Koltuğu

Oxford Çift Motorlu -Hasta -Baba TV Koltuğu

5.508,00TL Vergiler Hariç: 5.100,00TL

Trevo Lift Hasta-Motorlu Baba Koltuğu

Trevo Lift Hasta-Motorlu Baba Koltuğu

3.700,00TL Vergiler Hariç: 3.425,93TL

Wendy Hasta-Baba Motorlu Koltuğu

Wendy Hasta-Baba Motorlu Koltuğu

3.300,00TL Vergiler Hariç: 3.055,56TL

Vito Hasta-Motorlu Masajlı Baba Koltuğu

Vito Hasta-Motorlu Masajlı Baba Koltuğu

4.300,00TL Vergiler Hariç: 3.981,48TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Hasta Koltuğu

Motorlu, kumandalı, mekanizmalı, hareketli, masajlı ve daha akla gelmeyen bir çok özelliği ürettiği her bir koltuğun bünyesinde barındıran Teknokonfor, pek çok model koltuğuyla oturuşunuza rahatlığı, şıklığı, sağlığı ve modernliğiyle eşlik ediyor. Sizler için pek çok modelde ve çeşitte koltuk üretimi yapan, bu koltukların satışını sizlere en güvenilir şekilde gerçekleştiren ve en hızlı teslimat ile kurulumu sağlayan Teknokonfor, kendi üretimi olan koltukları online olarak internet sitesi aracılığıyla satışa sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu firmada, müşteri geri dönüşlerine uygun iyileştirmeler yapılması da kişiye özel tasarım koltuklar bünyesinde mümkün kılınır.

TEKNOKONFOR HASTA KOLTUKLARI

Koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey koltuğun işlevselliği yani kullanışlılığı ve kullanım kolaylığıdır. Sizlere şıklığın yanında, kullanış ve işlevsellik sunan Teknokonfor hasta koltukları, masaj motoru ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir. Kullanıcısı olan hastalıklı kişi için aynı zamanda ayağa kalkmasına yardımcı moda sahip olan Teknokonfor hasta koltukları çok sık tercih edilen bir koltuk modelidir. Yaşlı ve hasta kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan ve hayat kalitesini arttıran Teknokonfor hasta koltukları kişiye özel dizayn edilerek sizlere bir de bu yönden kullanım kolaylığı sağlar. Uygun fiyatıyla tüm müşteri kitlesine uygun olan Teknokonfor hasta koltuklarını tercih etmeniz için bir çok nedeniniz var.

TEKNOKONFOR HASTA KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

Kumanda aracılığıyla hakimiye sağlanan Teknokonfor hasta koltukları, bir kumanda aracılığıyla kontrol edilir. Kumandasında 4 tuşu bulunan Teknokonfor hasta koltukları, ayak kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı bir şekilde kontrol edilebilir. Aynı zamanda 180 derecelik yatış açısına sahip Teknokonfor hasta koltukları oldukça geniş ölçülerde üretilir. Kozmik olarak zararlı madde içermeyen koltuk yapısı, omurganıza ve duruşunuza destek sağlar.

TEKNOKONFOR HASTA KOLTUKLARI TASARIMLARI

Her kullanıcı için özel olarak tasarlanan Teknokonfor hasta koltukları üç çeşit kumaş tipiyle üretilir. Çatlak kumaş, nubuk kumaş ve normal kumaşlarla dikimi sağlanan koltuklarda da ek olarak pek çok çeşit renk seçeneği mevcuttur. Beyaz, kahve, yeşil, bordo, jeri kahve, hardal, nubuk yeşil ve kahve tonlarına sahip renk seçenekleriyle birlikte evinizin dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlar ve estetiği bozmaz.