Boran Motorlu-Baba Ev Sinema Koltuk

Boran Motorlu-Baba Ev Sinema Koltuk

3.750,00TL Vergiler Hariç: 3.472,22TL

Emo Hasta-Baba Manuel Sinema Koltuğu

Emo Hasta-Baba Manuel Sinema Koltuğu

2.300,00TL Vergiler Hariç: 2.129,63TL

Lena Sallanır Tv -Manuel Baba Sinema Koltuğu

Lena Sallanır Tv -Manuel Baba Sinema Koltuğu

2.900,00TL Vergiler Hariç: 2.685,19TL

Lisa Hasta-Manuel Baba Sinema Koltuğu

Lisa Hasta-Manuel Baba Sinema Koltuğu

2.900,00TL Vergiler Hariç: 2.685,19TL

Movie İkili Sinema-Tv Motorlu Koltuk

Movie İkili Sinema-Tv Motorlu Koltuk

8.250,00TL Vergiler Hariç: 7.638,89TL

Play Baba-Motorlu Sinema Tekli Koltuk

Play Baba-Motorlu Sinema Tekli Koltuk

3.200,00TL Vergiler Hariç: 2.962,96TL

Play İkili Home-Sinema Motorlu Koltuk

Play İkili Home-Sinema Motorlu Koltuk

8.300,00TL Vergiler Hariç: 7.685,19TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Sinema Koltuğu

Motorlu, kumandalı, mekanizmalı, hareketli, masajlı ve daha bir çok farklı nitelik sahibi olan ürettiği her bir koltuğun kendisine has rahatlığı ve farklı tasarımıyla ön planda tutulduğu Teknokonfor koltukları, pek çok model koltuğuyla oturuşunuza sağlık ve modern bir hava katıyor. Sizlerin rahatlığı için birbirinden farklı çok sayıda model koltuk tasarlayan, üretimini yapıp satışını sizlere en kolay yoldan gerçekleştiren ve en hızlı teslimat ile kurulumu bir arada sağlayan Teknokonfor, kendi üretim malı olan koltuklarının satışını online olarak internet sitesi aracılığıyla yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu Teknokonfor koltuklarında, müşteri geri dönüşlerine uygun iyileştirmeler yapılması da kişiye özel tasarım koltuklar bünyesinde mümkün kılınır.

TEKNOKONFOR ÖZEL SİNEMA KOLTUKLARI

Eğlenceyi eve taşıyan ve buna farklılıklar katan, yenilikçi ve modern anlayış tarzıyla evlerinize ve sizlere yeni soluklar katan Teknokonfor koltuk tasarımları bir yeniliği daha en ortopedik şekilde sizlerle buluşturuyor. Evlerine hobi odası veya film odası adı altında bir dizi & film& maç köşesi hazırlamak isteyen kullanıcılar için hem oda tasarımları yapan hem koltuk dizayn eden Teknokonfor, hem sağlık hem rahatlık açısından da sizlerden tam not alıyor. Hem çift hemde tekli tercihlerde bulunabileceğiniz koltuklarda, çift kişili modellerinde bulunan motorlu mekanizması sayesinde koltukların orta sehpa kısmında bulunan kontrol panelini kullanarak açılır kapanır tüm pozisyonlarda koltuğunuzu kullanabilirsiniz.

TEKNOFOR ÖZEL SİNEMA KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

Çift kişilik modellerinde bulunan orta sehpasında servis tepsisi ve iki adet otomatik olarak açılan bardaklık bölümleri bulunur. Aynı zamanda sehpa kısmında kişinin isteklerine özel değişiklikler yapılabilir. 145 derecelik yatay konumlanmasıyla birlikte, oturma bölgesinde konfor arttırıcı zigzag yay sistemi kullanılmıştır. Tekli modellerinde ise kol kısımlarında bulunan bardaklıklar sayesinde sehpa kullanımına gerek duymazsınız. Ve bunun yanı sıra Termo Lüks Bardaklıkları sayesinde içeceğinizi ister sıcak ister soğuk muhafaza edebilirsiniz.

TEKNOKONFOR ÖZEL SİNEMA KOLTUKLARI TASARIM SEÇENEKLERİ

Fikirlere göre görünümünde değişiklik gösteren, özel tasarım Teknokonfor sinema koltukları, yarı silinebilir, yüksek kaliteli, hava geçirgen kumaşlarla veya hakiki deri, suni deri seçenekleri ile tercihe sunulur. Çatlak kumaş, nubuk kumaş ve normal kumaşlarla dikimi sağlanan koltuklarda da ek olarak pek çok çeşit renk seçeneği mevcuttur. Beyaz, kahve, yeşil, bordo, jeri kahve, hardal, nubuk yeşil ve kahve tonlarına sahip renk seçenekleriyle birlikte evinizin dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlar ve estetiği bozmaz.